Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Apartments Familia

Apartments Familia poskytuje klimatizované apartmány a studia s bezplatným Wi-Fi, které se nachází na pěší zóně v historickém centru Makarské. K pobřeží je to kousek pěšky. Familia nabízí ubytování vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou, posezením, zařízenou kuchyňkou a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Makarská je proslulá bohatým nočním životem a řadou možností zábavy. V bezprostřední blízkosti apartmánů sídlí bary, kavárny a restaurace. Unikátní malakologické muzeum s expozicí mušlí z různých světových moří a oceánů je vzdálené jen 50 metrů. Hosté se mohou vypravit také na výlety do Bolu, Jelsy a na ostrov Korčula, které jim na požádání zorganizují majitelé. Obchod s potravinami najdete pouhých 50 metrů od budovy. Nedaleko lze zdarma parkovat. Autobusové nádraží leží asi 100 metrů daleko a nejbližší letiště ve Splitu (u obce Kaštela) se rozkládá 65 km odtud. Majitelé k němu mohou za příplatek zajistit dopravu.

Makarska
Marineta 4, 21300 Makarska


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      2 0 4 8 3 6Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska