Skyfone mobile - mobilný operátor
Skyfone mobile - Levné volání a připojení DSL
Školní výlety, školy v přírodě
Dovolená v kouzelném domečku z 30 let, nedaleko centra města Třeboň, pro Vás připravil penzion Třeboň U Řehoře na jihu Čech. Ideální pro páry i jednotlivce, pro cyklisty nebo lázeňské hosty.
Dovolená u rybníka Staňkov v apartmánech U Zlaté rybky. Ubytování Třeboňsko a jeho okolí je ideální pro rodiny s dětmi, cyklisty nebo rybáře. Skvěle vybavené apartmány pro naprosté pohodlí.
ubytování Třeboň Hacienda - to je pohodová dovolená u rybníka Svět, relax na velké zahradě. Ráno si můžete vychutnat domácí snídaně a pohodlí domácího prostředí. V penzionu najdete apartmány a dvoulůžkové pokoje s vl
Dovolte si dovolenou na Třeboňsku, kterou pro Vás připravilo ubytování Třeboň Fantazie. Domácí snídaně, velká zahrada, soukromé fitko, posezení u domácího krbu, parkování.
Penzion Na Holičkách - Třeboň: Malý, rodinný penzion pro Vás připravil levné ubytování Třeboň v klidné části Třeboně. Wifi, parkování, venkovní posezení a velká zahrada.
Přijeďte si odpočinout do čisté přírody Třeboňska, mezi rybníky a tiché lesy. A kde najít to správné ubytování Třeboň ? Na nově zrekonstruovaném stylovém statku U Polenů, jen 4 km od Třeboně.

Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.