Recenze ubytování Makarska

Zde si můžete přečíst názory na kvalitu pláže, plážového servisu, kvalitu restaurací a ubytování v letovisku Makarska.
Můžete přidat i svou vlastní recenzi. Podělte se s ostatními uživateli o své zkušenosti z dovolené.

Názory a hodnocení letoviska Makarska
Od: Roman
Na Makarské je super už příjezd do této části riviéry. Kolem nádherné pohoří Biokovo, před Vámi moře. Makarskou mám rád pro její promenádu, která je lemovaná kavárnami, tavernami apod. Užili jsme si tu s přítelkyní moc pěknou dovolenou.
Od: Corny
Do Makarské se ráda vracím, krásná oblast i kolem, méně Čechů, prostě pohodová dovolená.
Od: Dáša
Z Chorvatska doporučuji určitě Makarskou! Ráda se tam vracím.
Od: Keny
Makarskou jsme si oblíbili hlavně kvůli spousty zeleně, je zde skvělá promenáda. Byli jsme ubytováni v apartmánu asi 600 m od moře, ale vůbec to nevadilo. Makarská je prostě úchvatná, kolem masiv Biokovo vytváří nádherný pohled. Vychutnávali jsme si s přítelkyní kromě koupání i procházky po okolí.
Od: Patricie
Chorvatsko mám ráda už od dětství. Jezdili jsme s rodiči až na jih ke Skadarskému jezeru, až na okraj k albánským hranicím. Teď jezdíme na Makarskou, je to sice dál, ale moc pěkné prostředí. Moře je zde průzračné, nádherná příroda, téměř vždy OK počasí. Dovolená v Makarské je prostě super.
Od: Radka
Do Makarské jezdíme už několik let. Sice delší cesta, ale jinak super, čisté moře, krásná příroda.
Od: Natálie
Byli jsme v Makarské v hotelu, byli jsme moc spokojeni. Pláž Donja Luka v Makarské má drobné kamínky a hrubší písek, moře je zde nádherně průzračné. Zkoušeli jsme se potápět, půjčili si jachtu. Místní restaurace a taverny určitě vyzkoušejte, stojí to za to.
Od: Karel
Makarska je větší středisko, jen 60 km od Splitu. Krásné místo, doporučuji.
Od: Filip
Byli jsme s přáteli v Makarské už poněkolikáté. Jsme sportovně založená parta, takže jsme podnikli odtud vysokohorskou túru na pohoří Biokovo. Skvělý zážitek, pro dobrodruhy mohu jen doporučit. Vyzkoušeli jsme i jachting.
Od: Zita
Makarska je prostě super! Byla jsem v Chorvatsku v severnější části, to se nedá srovnávat, tady ta jižní část je klidnější, více palem, moře průzračné. Do Makarské se ráda vrátím.
Od: Agáta
Chorvatsko a obvzláště Makarskou rivieru máme s rodinou moc rádi. Byli jsme přímo v Makarské. Jsou zde pěkné pláže s oblázky a hrubším pískem. Moře je zde ale nádherně čisté a průzračné. Okolní masiv Biokovo vytváří nádherný reliéf.
Od: Jakub
Na Makarskou se vacíme každý rok. Líbí se nám tu nejvíce z celého Chorvatska. V sezóně jsou v Makarské hodně nacpané pláže. Jezdíme až první týden v září. Počasí je stále velmi dobré a je volnější pláž. Přeji Všem hezké počasí a dobrou cestu do Chorvatska.
Od: Ilona
Makarska je velmi hezke chorvatské město, pěkné promenády, spousta různorodých krámků ze suvenýry. Líbilo se mi, jak město žije nočním životem. Pláž moc pěkná a čistá. Dá se vybrat levný apartmán bez jídla. Ceny v restauracích jsou přijatelné. Nabídka je široká. Pokud chcete luxusnější hotel, tak má Makarska také co nabídnout. Počasí v Makarska nám vyšlo. Byla jsem spokojena.Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska