Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartments San Marco. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartments San Marco rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartments San Marco

MAKARSKA
Makarskih Biskupa 3, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Apartmány San Marco se nachází v 100 let staré kamenné budově, přímo v historickém jádru města Makarska, 800 metrů od písečné a oblázkové pláže. Makarské hlavní náměstí je 50 metrů a promenáda je 100 metrů. Všechny apartmány jsou moderně zařízené, klimatizované a mají balkon s ​​výhledem na moře. Každý z nich je vybaven kabelovou TV s plochou obrazovkou, posezením a plně vybavenou kuchyní s jídelním koutem. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem a WC, vysoušečem vlasů a jsou zde toaletní potřeby zdarma. Obchod s potravinami je 50 metrů, zatímco bary a restaurace lze nalézt v celém starém městě. Apartmány se nachází 50 metrů od zeleného trhu a 100 metrů od rybího trhu. Makarská přímořská promenáda se nachází 200 metrů od hotelu a hlavní autobusové nádraží je 600 metrů od hotelu. Letiště Split je ve vzdálenosti 75 km.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska