Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Holiday home Put Moce V. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Holiday home Put Moce V rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Holiday home Put Moce V

MAKARSKA
21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Rekreační dům Put Moce V se nachází v Makarské .Pojme až čtrnáct hostů a nabízí vlastní venkovní bazén a panoramatický výhled na moře, které je jen 600 metrů od hotelu. Je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu v tomto rekreačním domě. Ubytování je poskytováno s TV-satelitem ,Hi - Fi hudební systémem , DVD přehrávačem , bezpečnostní schránkou. Dům má sedm dvoulůžkových pokojů a tři koupelny ,všechny se sprchou . Kuchyně jsou plně vybaveny mikrovlnnou troubou , myčkou na nádobí a troubou .Pračka je také k dispozici. V domě najdete tři klimatizační jednotky a krb. Na domu Put Moce V najdete terasu s grilem a osm lehátek u bazénu .K dispozici je přístřešek pro auto ,s třemi parkovacími místy. Obchody a restaurace jsou k dispozici v okruhu 200 metrů. Centrum města Makarska se nachází pouhých 700 m od bytu. Pokud máte pocit, že chcete navštívit okolí, podívejte se na katedrálu Sv.Marka (600 m) a Makarska Hlavní náměstí (600 m). Tento rekreační dům je 64 km od letiště ve Splitu.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska