Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Hotel Rosina. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Rosina rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Hotel Rosina

MAKARSKA
Vukovarska 38, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Hotel Rosina se nachází na kopci v Makarské, v docházkové vzdálenosti na pláž. Nabízí parkování zdarma, bezplatný Wi-Fi internet a pokoje s balkóny a výhledem buď na moře nebo na hory. Pokud přijedete vlastním automobilem, můžete zaparkovat zdarma na otevřeném parkovišti nebo v podzemní garáži, která má kapacitu až 22 aut. V podzemním parkovišti se mohou umístit též malé plachetnice. Do centra města Makarska dojdete asi 20minutovou procházkou po přímořské promenádě. Poblíž hotelu Rosina jsou písčité i kamenité pláže, fitness, wellness a lázně. V klimatizované restauraci se podává jak tradiční domácí kuchyně, tak mezinárodní speciality. Jídla jsou doplněna velkým výběrem vína špičkové kvality, aperitivy a nealkoholickými nápoji. Z terasy restaurace je krásný výhled na sousední ostrovy Brač a Hvar. Rosina je dobrým výchozím bodem pro výlety do měst Split, Dubrovník a MeÄ‘ugorje. Lodí si můžete vyjet na ostrovy Hvar, Brač a Korčula. Denně se odtud organizují výlety na menších lodích do klidných zátok v okolí.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska