Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartments Nora. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartments Nora rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartments Nora

MAKARSKA
Slikara Gojaka 19, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Apartmány Nora jsou vzdálené 100 metrů od historického centra Makarské a 350 metrů od pláže. Nabízí moderní apartmány a studia s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na Jaderské moře. Apartmány Nora poskytují ubytování zařízené v soudobém stylu, s dobře vybavenou kuchyní nebo kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou a kávovarem. Součástí je také jídelna s posezením a satelitní TV. V okruhu 200 metrů od domu narazíte na restaurace a bary. Přibližně 5 km odtud se rozkládá přírodní park Biokovo. Z Makarské vyplouvají lodě na ostrovy Brač a Hvar. Na místě můžete využívat neplacené soukromé parkoviště.




Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář




Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska