Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v City Apartments Ana. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si City Apartments Ana rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

City Apartments Ana

MAKARSKA
Kralja Petra Krešimira 10, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

City Apartments Ana se nachází v centru města Makarska, kousek od přímořské promenády a hlavní městské pláže. Všechny apartmány mají klimatizaci a balkon nebo terasu. Na místě lze využít službu půjčení aut, skútrů a jízdních kol. Ve všech apartmánech najdete posezení se satelitní TV, kompletně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a vlastní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami zdarma. Apartmány jsou umístěné ve 3 sousedních budovách, které jsou od sebe vzdálené do 20 metrů. Majitelé vám mohou zorganizovat výlety na okolní ostrovy a dopravu z nejbližších letišť a zpět. Ke všem hlavním památkám a zařízením lze dojít během 5 minut. Jen pár kroků odtud najdete restaurace, obchody, supermarkety, bary a noční kluby s bohatým zábavním programem. Autobusová zastávka je vzdálená 60 metrů a nejbližší letiště ve Splitu leží 80 km daleko.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska