Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartments M&M. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartments M&M rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartments M&M

MAKARSKA
Stjepana Ivičevića 44, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Apartments M&M se se nachází 700 metrů od nejbližší pláže a centra Makarské a nabízí klimatizované apartmány s veškerým vybavením, bezplatným Wi-Fi a zařízeným balkonem. Na místě lze zdarma parkovat v soukromé garáži. Každý apartmán má obývací pokoj se satelitní LCD TV a plně vybavenou kuchyň s jídelní částí. V některých je k dispozici myčka. Nejbližší bar, obchod s potravinami a restaurace se nachází v okruhu 100 metrů od hotelu. Nejrůznější exkurze i výlety lodí lze zajistit v centru Makarské, kde najdete také půjčovnu aut, člunů a skútrů. Apartments M&M leží 700 metrů od přístavu trajektů v Makarské, odkud vyplouvají spoje na Pelješac, Brač a Hvar, 1 km od hlavního autobusového nádraží, 20 km od přírodního parku Biokovo a 80 km od letiště ve Splitu.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska