Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Studio Apartments Marija. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Studio Apartments Marija rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Studio Apartments Marija

MAKARSKA
Ante Starčevića 133, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Ubytovací zařízení Studio Apartments Marija se nachází jen 150 metrů od oblázkové pláže a 800 metrů od centra města Makarska. Nabízí Wi-Fi zdarma, bezplatné parkoviště a zahradu s terasou a grilem. Všechny ubytovací jednotky jsou vybavené klimatizací a satelitní LCD TV a mají kuchyňský kout. Součástí všech je také vlastní koupelna se sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. Pekárna a prodejna ovoce je hned v sousedství. Restauraci, kavárnu a supermarket najdete v okruhu 200 metrů. Centrum města je známé živou přímořskou promenádou, katedrálou sv. Marka a pestrobarevným květinovým a ovocným trhem. Přibližně 200 metrů odtud staví autobus. Autobusové nádraží Makarska leží ve vzdálenosti 800 metrů od rezortu a přístav trajektů není dál než 1 km. Marija Studio Apartments je vzdálené 58 km od starobylého města Split s Diokleciánovým palácem, který je na seznamu chráněných památek UNESCO.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska