Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v City Apartments Nada. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si City Apartments Nada rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

City Apartments Nada

MAKARSKA
Biokovska 11, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

City Apartments Nada nabízí moderní ubytování, mají klimatizaci a bezplatné Wi-Fi připojení na internet. Nachází se v centru města Makarska a 600 metrů od oblázkové pláže. Katedrála svatého Marca a hlavní náměstí je 200 metrů od hotelu. Apartmány jsou vyzdobeny ve veselých barvách, všechny mají balkon, rozkládací posezení a satelitní TV s plochou obrazovkou. K dispozici je také plně vybavená kuchyň s lednicí a jídelním stolem, dále sprchový kout, vlastní koupelna s ručníky a ložní prádlo. Všechny jednotky nabízejí výhled na moře. Františkánský klášter a populární Riva Promenada lemovaná restauracemi a bary je k dosažení do 400 metrů. Nejbližší obchod s potravinami se nachází 100 metrů od hotelu. Historická města Split s UNESCO Diokleciánův palác se nachází 65 km daleko. Makarská riviéra je známá svými oblázkovými plážemi, to vše v okruhu 5 km. Letiště Split se nachází 80 km daleko. Soukromé parkoviště je také k dispozici zdarma.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska