Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartments Villa Luce. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartments Villa Luce rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartments Villa Luce

MAKARSKA
Molizanskih Hrvata 26, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Apartments Villa Luce nabízí klimatizované apartmány s bezplatným Wi-Fi, kuchyní a panoramatickým výhledem na Jaderské moře, to vše na klidném místě v letovisku Makarska, jen 5 minut chůze od hlavní pláže a centra města. K dispozici je bezplatné soukromé parkoviště a společný gril. Standardní součástí všech apartmánů je vlastní koupelna se sprchovým koutem a kuchyň vybavená nádobím a lednicí. Každý apartmán má buď balkón nebo přímý přístup na společnou terasu. Nejbližší restauraci, obchod s potravinami a pekárnu dělí od objektu 50 metrů a hlavní autobusové nádraží je odtud vzdáleno jen 100 metrů. Villa Luce Apartments leží 300 metrů od centra města Makarska, kde najdete muzeum mušlí a katedrálu svatého Marka. Za 10 minut dojdete od apartmánů k poloostrovům Sveti Petar a Osejava, které poskytují dobré příležitosti pro turistiku a nechybí zde ani populární noční kluby zasazené do přírodních jeskyní. Na poloostrově Osejava najdete také sportovní centrum s fotbalovými hřišti, posilovnou a fitness centrem.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska