Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v City Center Apartments Ljubo. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si City Center Apartments Ljubo rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

City Center Apartments Ljubo

MAKARSKA
Stjepana Ivicevica 20, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

City Center Apartments Ljubo se nachází v centru města Makarska, jen 10 minut chůze od městské pláže. Zařízení nabízí bezplatné parkování a všichni hosté dostanou na uvítanou zdarma nápoj. Apartmány mají posezení, satelitní TV a prostornou společnou terasu s grilem. Každý disponuje také plně vybavenou kuchyňkou a vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Ve vzdálenosti 100 metrů od zařízení najdete tradiční restauraci, která připravuje dalmácké speciality. Supermarket je 200 metrů daleko. V centru města, kam dojdete pěšky za 10 minut, je celá řada barů a nočních klubů. City Center Apartments Ljubo stojí nedaleko katedrály sv. Marka. Na hlavní autobusové nádraží se pěšky dostanete za 10 minut, zatímco letiště ve Splitu je vzdáleno 80 km. Kyvadlovou dopravu je možné zajistit za příplatek.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska