Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartments Caralipeo. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartments Caralipeo rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartments Caralipeo

MAKARSKA
Kipara Rendića 3, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Apartmány Caralipeo nabízí klimatizovaná studia s LCD TV se satelitním příjmem a kuchyňským koutem. Živá Marineta ulice s několika bary začíná pouhých 10 metrů od hotelu. K populární městské pláže se dostanete za 7 minut chůze. Každé studio má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a kuchyňským koutem vybaveným lednicí a varnou konvicí. Přízemní studio nabízí malé posezením v přední části, zatímco 2 studia na vyšších patrech mají společnou zařízenou terasu. Caralipeo Apartments se nachází pouhých 50 metrů od katedrály svatého Marka, obchodem s potravinami a je zde i trh. Kacic náměstí se nachází v blízkosti hotelu. Sea Shells muzeum je ve vzdálenosti 150 metrů. Osejava poloostrov představuje skalnaté pláže a noční klub zasazený do přírodní jeskyně je méně než 200 metrů od Caralipeo. Vstup do Biokovo přírodního parku může být dosaženo do 20 minut jízdy autem.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska