Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartments Ana Makarska. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartments Ana Makarska rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartments Ana Makarska

MAKARSKA
Ante Starcevica 50, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Apartments Ana Makarska se nachází na několika místech v jedné ulici v centru starobylého města Makarska. Nabízí klimatizované apartmány se zařízeným balkonem jen 200 metrů od pláže a pobřežní promenády, na které najdete různé kavárny a restaurace. Všechny ubytovací jednotky jsou prostorné a mají satelitní TV a lednici. V každé najdete vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Některé mají kuchyň. Zalesněný poloostrov sv. Petra s majákem a nudistickou pláží je 400 metrů daleko. Na hlavním náměstí v historickém centru je katedrála Sv. Marka, františkánský klášter a pestrobarevný trh s květinami a ovocem. Majitel pro vás může zorganizovat různé aktivity včetně potápění a dalších vodních sportů. Zařídit lze také výlety do Dubrovníku, na poutní místo Medžugorje nebo do Národního parku Krka. Ana Makarska Apartments stojí 100 metrů od autobusového nádraží Makarska, obchodů, restaurací a barů. Trajektový terminál Makarska, ze kterého mnohokrát denně vyplouvají lodě na okolní ostrovy, je 200 metrů daleko. Mezinárodní letiště ve Splitu je 80 km daleko a doprava na letiště je k dispozici za příplatek.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska