Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartments Kasalo Makarska. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartments Kasalo Makarska rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartments Kasalo Makarska

MAKARSKA
Maslinarska 15a, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Apartmány Kasalo nabízí ubytování s vlastním stravováním s klimatizací a bezplatné Wi - Fi připojení na internet, nachází se 250 metrů od oblázkové pláže a 500 metrů od centra města Makarska. Zdarma parkování v místě je zajištěno. Všechny ubytovací jednotky mají balkon , TV se satelitním příjmem a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. K bytu patří vybavená kuchyň nebo kuchyňský kout s jídelním koutem, lednička, dvoulůžkový pokoj. Společná zahrada s posezením a grilem je hostům k dispozici. K dispozici je obchod s potravinami , pouhých 30 metrů od Apartments Kasalo Makarska . V blízkosti je pláž vybavena různými vodními sporty. Pokud chcete poznávat okolí, podívejte se na St Peter Maják , který se nachází 1 km od hotelu nebo Modro a Crveno jezera asi 35 km daleko. Autobusové nádraží s linkami do Splitu a Dubrovníku je vzdálené 700 metrů od hotelu . Letiště Split se nachází 75 km daleko a kyvadlová doprava je možná za příplatek.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska