Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartments Hello Kitty. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartments Hello Kitty rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartments Hello Kitty

MAKARSKA
Potok 39, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Apartments Hello Kitty se nachází 200 metrů od centra Makarské a pouhých 300 metrů od oblázkové pláže. V celém areálu je dostupné Wi-Fi zdarma. Hlavní městská pláž je vzdálená 500 metrů. Všechny ubytovací jednotky jsou klimatizované a mají TV, plně vybavený kuchyňský kout a vlastní koupelnu. Součástí některých apartmánů je balkon s výhledem na město. Restauraci s nabídkou tradičních dalmatských specialit najdete 100 metrů od apartmánů a obchod s potravinami se nachází jen pár kroků od ubytování. Sportovní centrum je vzdálené 50 metrů a od potápěčského centra vás dělí 200 metrů. Hosté mohou navštívit Muzeum lastur vzdálené 40 metrů od apartmánů nebo františkánský klášter v okolí. V místní agentuře lze sjednat výlety a exkurze na okolní ostrovy a k turistickým zajímavostem. Hlavní autobusové nádraží je vzdálené 250 metrů a přístaviště trajektů leží 350 metrů od ubytování. Letiště Split najdete 90 km od apartmánů.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska