Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartments Prgomet. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartments Prgomet rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartments Prgomet

MAKARSKA
Slikara Gojaka 21, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Apartments Prgomet se nachází v centru města Makarska, jen 5 minut pěšky od hlavního náměstí. Za 10 minut odtud dojdete k oblázkové pláži. K dispozici je parkování zdarma, bezplatné Wi-Fi a klimatizované ubytovací jednotky. Vyzvednutí z autobusového nádraží je rovněž zdarma. Všechny ubytovací jednotky mají balkon, TV, kuchyň nebo kuchyňský kout a vlastní koupelnu. Většina jednotek je vybavena LCD TV a skýtá výhled na Jaderské moře. Kousek pěšky odtud najdete řadu kaváren a restaurací. Zalesněný poloostrov sv. Petra s majákem leží 800 metrů od budovy. Na hlavním náměstí v historickém centru stojí katedrála svatého Marka a františkánský klášter a také je zde pestrý květinový a ovocný trh. V Apartments Prgomet si lze sjednat výlet s rybím piknikem na ostrovy Brač, Hvar a Korčula. Autobusové nádraží Makarska a trajektový přístav jsou od objektu vzdálené 600 metrů a na požádání lze zdarma využít možnost vyzvednutí. Starobylé město Split je od Apartments Prgomet vzdáleno 62 km. Ve Splitu můžete navštívit mimo jiné také Diokleciánův palác, který je památkou chráněnou v rámci UNESCO.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska