Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Villa Nena. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Villa Nena rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Villa Nena

MAKARSKA
Kr.Petra Krešimira 80, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Villa Nena se nachází 50 metrů od pláže a 600 metrů od centra města Makarska, byla otevřena v roce 2012. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma, klimatizované apartmány s výhledem na moře. Všechny apartmány zahrnují balkon, TV s plochou obrazovkou se satelitním příjmem a plně vybavenou kuchyň. Každá jednotka obsahuje vlastní koupelnu se sprchou a vysoušečem vlasů. Nejbližší restaurace je 25 metrů, zatímco obchod s potravinami je ve vzdálenosti 50 metrů. Sportovní centrum s fotbalovým hřištěm, tenisovým kurtem a posilovnou je 1 km daleko. Autobusové nádraží Makarska je k dosažení 600 metrů od hotelu, stejně jako trajektový přístav. Starobylé město Split je 60 km daleko, zatímco Letiště Split je vzdálené 80 km.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska