Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Meri Apartments - Monia Puharic. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Meri Apartments - Monia Puharic rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Meri Apartments - Monia Puharic

MAKARSKA
Pod 3. mostom 1, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, Meri Apartments se nachází jen 200 metrů od nejbližší pláže a 600 metrů od centra města Makarska. Nabízí klimatizované apartmány s 3 balkony. Zdarma parkování v místě je zajištěno. Byt se skládá z obývacího pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a koupelnou se sprchovým koutem. Nabízí částečný výhled na moře. Do 100 metrů od penzionu najdete bar, obchod s potravinami a restaurace. Pohoří Biokovo nabízí mnoho turistických a trekových tras je 5 km daleko. Makarská riviéra je známá pro své písečné pláže. Místní autobus s častými linkami po celém regionu staví jen 100 metrů od hotelu. Hlavní autobusové nádraží a trajektový terminál se nachází 500 metrů od apartmánů Meri. Letiště Split je vzdálené 76 km.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska