Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartment Sylva. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartment Sylva rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartment Sylva

MAKARSKA
Fra Filipa Grabovca 11, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Apartmány Sylva se nachází v historickém centru města Makarska, pouhých 100 metrů od katedrály svatého Marka a hlavního náměstí. Nabízí moderní, renovavané v roce 2013, klimatizované apartmány s terasou a bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Byt je světlý, s obývací částí s TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyní s myčkou nádobí a jídelním koutem. Vlastní koupelna je se sprchovým koutem, také s fénem a toaletními potřebami. Makarska Riva promenáda je lemována bary a restauracemi. Je vzdálena pouhých 50 metrů. Hlavní autobusové nádraží se nachází 300 metrů od apartmánu Sylva. Nejbližší pláž je vzdálena 150 metrů, zatímco hlavní městská pláž je ve vzdálenosti 500 metrů. Zdarma veřejné parkování je k dispozici na místě.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska