Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartments Bose. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartments Bose rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartments Bose

MAKARSKA
Biokovska 4, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Apartmány Bose jsou jen 150 metrů od hlavního náměstí. Nachází se v centru města Makarska a 5 minut chůze od promenády Riva. Nabízí klimatizované apartmány s balkonem a bezplatné Wi - Fi připojení na internet. Každý apartmán má dobře vybavenou kuchyň s jídelním koutem a koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou. TV je k dispozici v každé jednotce. Dobře udržovaná zahrada s grilem a posezením zve hosty k relaxaci. Nejbližší obchod s potravinami je vzdálen 50 metrů. Četné restaurace nabízí tradiční dalmatské a středomořské plody. Hlavní oblázková pláž je vzdálená 500 metrů . Majitelé mají loď a můžou zorganizovat výlety lodí na Hvar a do okolních vesnic za poplatek , zatímco výlet lodí na nedaleké ostrovy může být uspořádán v centru Makarské. Vlakové nádraží je 50 metrů od Bose . Hlavní autobusové nádraží je 200 metrů od hotelu. Trajektový přístav může být dosažen za 300 metrů. Letiště Split je vzdálené 72 km. Zdarma soukromé parkování je možné v areálu hotelu.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska