Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Casa Galleria Rica. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Casa Galleria Rica rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Casa Galleria Rica

MAKARSKA
Kralja Petra Kresimira IV 22, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Casa Galleria Rica nabízí jedinečně vyzdobené pokoje a apartmá s bezplatným Wi-Fi připojení na internet. Nachází se v centru města Makarska, 50 metrů od autobusového nádraží. Apartmány obklopují středomořské zahrady s posezením, zatímco oblázková pláž je k dosažení za pouhých 50 metrů. Všechny ubytovací jednotky jsou klimatizované a vybavené satelitní TV, stejně jako vlastní koupelnou se sprchovým koutem a balkonem nebo terasou. Hosté ubytovaní v pokojích mohou využívat společnou kuchyň a jídelnu, zatímco studia mají vlastní kuchyňský kout. Celý dům je stylově vyzdoben malbami, mozaikami a grafiky. Na nedaleké pláži jsou k dispozici restaurace, kavárny a obchody, zatímco noční život si můžete vychutnat v centru města. Trajektový přístav je vzdálen pouhých 250 metrů od Casa Galleria Rica, zatímco nejbližší železniční stanice je ve Splitu, 67 km daleko. Letiště Split je 90 km daleko. Hosté mohou parkovat zdarma přímo na místě.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska