Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartments Yulia. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartments Yulia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartments Yulia

MAKARSKA
Put Makra, 28, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Apartmány Yulia nabízí ubytování s vlastním stravováním s klimatizací a balkonem s výhledem na moře. Nachází se 200 metrů od centra města Makarska. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Nejbližší oblázková pláž je vzdálena 700 metrů od hotelu. Byt se skládá z TV s plochou obrazovkou, kuchyně s jídelním koutem a koupelny se sprchovým koutem. Je zde malý obchod s potravinami. Některé restaurace a bary se nachází v okruhu 200 metrů. Hosté mohou navštívit katedrálu Sv. Marka, 300 metrů od hotelu nebo františkánský klášter, 500 metrů od hotelu.Živá Riva promenáda se nachází 500 metrů od apartmánů Yulia. Hlavní autobusové nádraží je 800 metrů od hotelu. Letiště Split se nachází 64 km od hotelu. Soukromé parkoviště je také k dispozici zdarma.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska