Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartments Fani. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartments Fani rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartments Fani

MAKARSKA
Zagrebacka 47, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Apartmány Fani jsou situovány 300 metrů od pláže a 1 km od centra města Makarska. V objektu najdete moderní studia a apartmány s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Každá ubytovací jednotka má vlastní balkón s výhledem na ostrovy Hvar a Brač. Ubytovací jednotky jsou barevně zařízené a mají satelitní LCD TV, příslušenství pro přípravu čaje a kávy a výhled na moře. Součástí některých z nich je plně vybavený kuchyňský kout s jídelní částí. Na místě je zdarma k dispozici soukromé parkoviště. Rušný noční život ve městě Makarska začíná jen 300 metrů odtud. V blízkosti apartmánů Fani narazíte na spoustu klubů, barů a restaurací. Ve vzdálenosti do 1 km se nachází různá sportovní zařízení. Apartments Fani najdete jen 600 metrů od autobusového nádraží Makarska. Letiště ve Splitu je odtud vzdáleno 86 km a vyzvednutí lze zajistit za příplatek.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska