Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartments Jagoda. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartments Jagoda rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartments Jagoda

MAKARSKA
Biokovska 23, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Nachází se 400 metrů od centra města Makarska a 1 km od nejbližší pláže. Apartmány Jagoda nabízí klimatizované ubytovací jednotky, které mají buď balkon nebo terasu a bezplatné Wi-Fi připojení na internet. Zdarma soukromé parkování je zajištěno na místě. Všechny apartmány jsou vybavené kabelovou TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyní s jídelním stolem a vlastní koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů a toaletními potřebami. Některé pokoje mají výhled na moře. Obchod s potravinami se nachází 150 metrů od hotelu, zatímco nejbližší restaurace, která nabízí domácí kuchyni, se nachází ve vzdálenosti 300 metrů. Několik nočních klubů se nachází v docházkové vzdálenosti 500m. K muzeu mušlí se dostanete za 700m. Pohoří Biokovo Přírodní park je 15 km daleko. Hlavní autobusové nádraží se nachází 600 metrů od Jagoda apartmánu, zatímco trajektový přístav s linkami na ostrov Brač je 700 metrů od hotelu.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska