Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartments Viskovic. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartments Viskovic rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartments Viskovic

MAKARSKA
Imotska 3, 21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Apartmány Viskovic nabízí ubytování s vlastním stravováním. Nachází se v Makarské, pouhých 180 metrů od nejbližší pláže. Free Wi-Fi připojení k internetu a parkování zdarma je k dispozici na místě. Hlavní autobusové nádraží je pouhých 500 metrů od hotelu. Ubytovací jednotky nabízejí klimatizaci a jsou vybaveny terasou. V koupelně najdete sprchový kout, toaletní potřeby zdarma a ručníky. Je zde vybavený kuchyňský kout a obývací prostor. Můžete se těšit na výhled do zahrady. Pokud máte pocit, že chcete návštěvit okolí, podívejte se na maják Sv.Petra (1,2 km) a přístav Makarska (1,4 km). Hosté se mohou těšit také na rafting na řece Cetina, 35 km daleko. Letiště Split se nachází 63 km od apartmánu. Pekárna je 50 metrů, a kavárna 100 metrů, zatímco supermarket může být dosažen do 150 metrů. Do nejbližší restaurace se dostanete za 150 metrů. Pohoří Biokovo nabízí různé turistické trasy a může být dosaženo v docházkové vzdálenosti. Trajektový přístav je 800 metrů.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska