Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartment Makarska Stjepana Ivicevica. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartment Makarska Stjepana Ivicevica rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartment Makarska Stjepana Ivicevica

MAKARSKA
21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Apartmán Makarska Stjepana Ivicevica se nachází ve městě Makarska. Ubytování je vhodné pro osm hostů. Ubytování má venkovní areál s venkovním bazénem, 24 m2, čtyři ložnice, kuchyň, obývací část a čtyři koupelny .Kuchyň je vybavena plynovým sporákem, lednicí, myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou. K bytu patří dvě klimatizační jednotky, TV, DVD přehrávač, trezor a bezplatné Wi-Fi . Koupelna je se dvěma sprchovými kouty a dvěma vanami. K ostatním zařízení patří dvě terasy se zahradním nábytkem a grilovací zařízení. Hotel nabízí bezplatné parkování. Obchody a restaurace se nacházejí do 500 m od rezidence. Tento rekreační dům je 65 km od letiště ve Splitu. Makarska františkánský klášter je 1 km, Makarska Riva promenáda je 1 km.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska