Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartment Makarska Vukovarska IV. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Makarska může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartment Makarska Vukovarska IV rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Makarske dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartment Makarska Vukovarska IV

MAKARSKA
21300 Makarska

Sdílejte ubytování              

Apartmán Makarska Vukovarska IV se nachází ve městě Makarska. Tato nemovitost může ubytovat až šest osob. Ubytování poskytuje kabelovou televizi, DVD přehrávač a bezplatné připojení na internet, obsahuje dvě ložnice; jedna s manželskou postelí a jedna se dvěma samostatnými lůžky. K dispozici je také rozkládací pohovka v obývacím pokoji. V koupelně je vana. K dispozici je plně vybavená kuchyň včetně lednice a mikrovlnné trouby. Najdete zde terasu a společný pozemek se společným grilem a zahradním nábytkem. Tato nemovitost nabízí také bezplatné parkování. Obchody a restaurace se nachází do 100 m od domu. Apartmán se nachází 300 m od oblázkové pláže. Tato nemovitost je 100 metrů od čerpací stanice Makarské a 1,5 km od Makarské hlavního autobusového nádraží. Rekreační dům je 62 km od letiště ve Splitu.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Makarska

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska