Holiday home Makarska Put Makra II

Rekreační dům Makarska Put Makra II se nachází ve městě Makarska, s panoramatikým výhledem na moře. Ubytování je vhodné pro dvanáct hostů. Ubytování má venkovní areál s bazénem 24 m2, 5ložnic , kuchyně, obývací prostory, šest koupelen a místnost pro aktivity .Kuchyň je vybavena elektrickým sporákem , lednicí, myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou. V koupelnách jsou vany nebo sprchy. Ubytování nabízí whirlpool, saunu ,krb ,klimatizační jednotky , TV, DVD přehrávač ,CD přehrávač a bezplatné bezdrátové připojení na internet. K ostatním zařízení patří 5 teras se zahradním nábytkem a barbecue zařízením. Hotel nabízí bezplatné parkování. Obchody a restaurace se nacházejí do 300 metrů od rezidence. Tento rekreační dům je 65 km od letiště ve Splitu. Katedrála svatého Marka je 600 m a hlavní náměstí je také 600 m.

Makarska
21300 Makarska


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      2 5 7 2 0 4Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska