Holiday home Makarska Put Moce

Rekreační dům Makarska Put Moce se nachází ve městě Makarska, nabízí venkovní bazén. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Ubytování vám poskytne TV a DVD přehrávač. K dispozici je plně vybavená kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou. V koupelně je sprchový kout. Na Makarska Put Moce najdete gril a terasu. Řadu aktivit si můžete vychutnat přímo na místě nebo v okolí, včetně stolního tenisu. Obchody a restaurace se nachází v okruhu 500 metrů. Pokud máte pocit, že chcete návštěvit okolí, podívejte se na katedrálu Sv. Marka (600 m) a Hlavní náměstí (600 m). Tento rekreační dům je 64 km od letiště ve Splitu. Hotel nabízí bezplatné parkování.

Makarska
21300 Makarska


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      3 3 7 5 5 5



Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska