Apartments Kalalarga

Apartmány Kalalarga stojí v pěší zóně v Makarské, v blízkosti centra města, pouhých 50 metrů od přímořské promenády a 150 metrů od oblázkové pláže. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Všechny ubytovací jednotky jsou zařízené posezením, satelitní TV, DVD přehrávačem, plně vybaveným kuchyňským koutem s jídelním koutem a zařízeným balkonem s výhledem na město a moře. Nedaleká pláž disponuje zázemím pro vodní sporty, barem a restaurací. Apartmány jsou vzdálené jen 10 metrů od nejbližší restaurace, která podává speciality z mořských plodů. Obchod s potravinami najdete ve vzdálenosti 70 metrů. Apartmány Kalalarga se nachází 70 metrů od potápěčského centra, 250 metrů od sportovního centra a 50 metrů od turistické agentury, která nabízí výlety na Brač a Hvar a do Splitu a Trogiru. Autobusové nádraží je od apartmánů vzdálené 150 metrů a přístaviště trajektů 50 metrů. Ke splitskému letišti je to 75 km.

Makarska
Kalalarga 17, 21300 Makarska


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      5 6 6 6 1 0Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska