Holiday home Puharici IV

Rekreační dům Puharići IV se nachází v Makarské, 1 km z centra města. Kompletně zrekonstruován v roce 2010 si zachovává dobové prvky, pojme až deset lidí, má výhled na moře, a zahrnuje venkovní bazén a sauna. Obývací pokoj je vybaven satelitní TV, stejně jako další TV v ložnici. Bezdrátové připojení na internet je k dispozici zdarma na pozemku. K dispozici je plně vybavená kuchyň, která zahrnuje myčku a mikrovlnnou troubu. Všechny čtyři koupelny na pozemku jsou vybaveny teplou vodou a sprchami. Tento hotel se nachází 1,5 km od pláže a 600 m od nejbližších nákupních a stravovacích možností. Tento rekreační dům je 64 km od letiště ve Splitu. Ubytování nabízí bezplatné parkování.

Makarska
21300 Makarska


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      0 1 8 7 1 5Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska