Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Apartments Agava

Nově postavené Agava Apartments stojí na klidném místě v obytné čtvrti Makarské a pyšní se krásným výhledem na moře a moderním vybavením. Pláž je odtud vzdálena jen 150 metrů. Do centra přímořského letoviska se dostanete autem během 3 minut, ale můžete si tam udělat také příjemnou procházku po promenádě podél pláže, při níž můžete obdivovat okolní přírodu a zastavit se v některé z mnoha restaurací, kaváren a hospod, které jsou otevřené i v nočních hodinách. Pro vaše pohodlí je k dispozici zabezpečená podzemní garáž s výtahem, který vás doveze přímo k apartmánu. Pokud máte zájem prozkoumat okolí a budete chtít poradit, kam na zajímavé exkurze a výlety, přátelský a ochotný personál vám rád pomůže s organizaci a zařízením výletů a exkurzí na nedaleké ostrovy a zajímavá místa.

Makarska
Ante Starcevica 114, 21300 Makarska


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      8 4 7 2 8 5Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska