Apartments Kovačič

Apartments Kovačič se nachází na klidném místě 800 metrů od centra města Makarska a 80 metrů od oblázkové pláže. Nabízí klimatizované apartmány s bezplatným Wi-Fi. Na střeše je prostorná společná terasa s výhledem na moře. Kovačič poskytuje studia a apartmány s posezením, TV s plochou obrazovkou, trezorem a balkonem nebo vstupem na společnou terasu. Ve vlastní koupelně najdete vanu nebo sprchu i toaletní potřeby zdarma. Parkovat lze na soukromém parkovišti před budovou. Nejbližší obchod s potravinami, restaurace, kavárny a plážové bary jsou vzdálené 80 metrů. Město Makarska je vyhlášené svým čistým mořem a plážemi i jedinečnou polohou v blízkosti pohoří Biokovo. Apartmány se nachází 80 metrů od zastávky místních autobusů, 500 metrů od hlavního autobusového nádraží, 700 metrů od přístaviště trajektů a 60 km od nejbližšího letiště ve Splitu.

Makarska
Kralja Petra Krešimira IV 118, 21300 Makarska


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      7 5 6 8 7 7Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska