Villa Rubcic

Villa Rubcic stojí jen 100 metrů od hlavní pláže ve městě Makarska a nabízí barevné ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Některé pokoje mají i balkon s výhledem na Jaderské moře a nedaleko objektu je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště. Villa Rubcic nabízí studia a apartmány s kabelovou nebo satelitní TV a koupelnou s vanou nebo sprchou. Všechny mají dobře vybavenou kuchyň a samostatnou jídelnu a v některých je koupelna s pračkou nebo vířivkou. Světlý interiér dotváří pastelové barvy, dřevěná podlaha a velká okna. Villa Rubcic stojí 100 metrů od Rivy, centra města Makarska. Hosté si mohou prohlédnout místní trhy, bary a restaurace. Na autobusové nádraží a trajekt do letoviska Sumartin dojdete od hotelu za méně než 2 minuty. Villa Rubcic leží 75 km od mezinárodního letiště ve Splitu a na požádání může být zajištěna doprava z/na letiště.

Makarska
Kralja Zvonimira 7/A, 21300 Makarska


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      4 1 1 2 7 4Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska