Apartments Neva

Apartmány Neva nabízí ubytování s vlastním stravováním s bezplatným Wi-Fi připojení na internet, nachází se 300 metrů od centra města Makarska. Oblázková pláž je 30 metrů, zatímco různé vodní sporty, stejně jako plážové bary a restaurace jsou 50 metrů. Všechny jednotky jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou, klimatizaci a balkonem, kuchyňským koutem s lednicí a jídelním koutem, koupelny jsou vybaveny sprchou. Některé jednotky nabízejí výhled na moře. Několik restaurací, bary a obchody s potravinami se nachází v okruhu 100 metrů. Přímořská promenáda a hlavní autobusové nádraží je cca 200 metrů od hotelu. Letiště Split se nachází ve vzdálenosti 80 km. Hotel nabízí bezplatné parkování.

Makarska
Neretvanskih knezova 12, 21300 Makarska


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      5 5 2 0 3 1Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska