Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Hotel Porin

Tento bývalý šlechtický palác se nachází přímo na promenádě Riva v centru města Makarska, pouhých 5 minut chůze od pláže. Hosté si mohou vychutnat drinky v koktejlovém baru, odpočinout si na noční terase nebo poznávat rušné centrum s historickými památkami a restauracemi, kde se podává místní kuchyně. Hotel Porin má klimatizované pokoje a apartmá, ve kterých najdete TV, minibar a psací stůl. Všechny mají také vlastní koupelnu s toaletními potřebami a fénem. Porin podává snídaně formou bufetu včetně domácího chleba a čerstvého ovoce. Hotelová recepce vám zajistí pokojovou službu a čistírnu. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici ve vstupní hale. Hotel Porin stojí 500 metrů od trajektového přístavu Makarska, odkud jezdí časté linky na ostrov Brač. Ve vzdálenosti 20 minut jízdy najdete přírodní park Biokovo, kde se můžete věnovat pěším túrám. Hosté si mohou udělat také výlet do 60 km vzdáleného Splitu.

Makarska
Marineta 2, 21300 Makarska


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      7 6 3 6 2 8Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska