Apartments Matko

Apartments Matko má ubytování s vlastním stravováním s bezplatným Wi-Fi připojení k internetu a klimatizaci. Nachází se v klidném prostředí 400 metrů od Makarské hlavního náměstí a katedrály svatého Marka. Oblázková pláž je vzdálena 1 km od hotelu. Ubytování nabízí kabelovou TV, plně vybavenou kuchyň nebo kuchyňský kout, venkovní posezení. Koupelny jsou vybaveny sprchou. Matko Apartments mají zahradu a terasu, včetně grilu. Přímořská promenáda s restauracemi a bary je vzdáleno 600 metrů od hotelu. Hotel nabízí bezplatné parkování. Park přírody Biokovo může být dosažen do 5 km. Letiště Split se nachází ve vzdálenosti 75 km.

Makarska
Biokovska 31, 21 300 Makarska


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      1 3 7 8 7 0Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska