Guesthouse Antonija

Penzion Antonija nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu, nachází se asi 1 km od centra města Makarska. Oblázková pláž je vzdálena asi 400 metrů. Všechny ubytovací jednotky mají buď balkon nebo terasu. Každý z nich má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a bezplatnými toaletními potřebami. Studia jsou vybaveny satelitní TV a vybaveným kuchyňským koutem. Bezplatné parkování je zajištěno na místě. Obchod s potravinami se nachází hned vedle, zatímco nejbližší bar a restaurace jsou 350 metrů.Hlavní autobusové nádraží je asi 800 metrů od hotelu, zatímco Ferry Port je asi 1 km od hotelu. Letiště Split je 75 km od Antonio Guesthouse.

Makarska
D. Papalića 10, 21300 Makarska


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      2 1 3 2 0 8Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska