Apartments Mišura

Apartmány Mišura jsou postaveny na klidném místě v Makarské, jen 500 metrů od oblíbené Buba pláže. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizované pokoje s LCD TV se satelitním příjmem a terasu, dále zahradu s grilem. Obchod s potravinami se nachází vedle objektu, zatímco různé bary a restaurace lze nalézt na Buba Beach. Tenisové kurty a různé vodní sporty lze nalézt také zde. Centrum města je vzdáleno 1,5 km od hotelu. To je známé pro jeho živé přímořské promenády, katedrálu svatého Marka, františkánský klášter a pestrý květinový a ovocný trh. Autobusové nádraží Makarska a přístav trajektů jsou do 2 km. Starobylé město Split a jeho Diokleciánův palác je 59 km od apartmánu.

Makarska
Splitska 30, 21300 Makarska


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      3 5 2 2 5 8Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska