Apartments Villa Jarak

Apartmány Vila Jarak nabízí ubytování s vlastním stravováním, s přístupem na prostornou společnou terasu. Nachází se 40 metrů od písečné pláže a 700 metrů od centra města Makarska. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Všechny jednotky mají posezení s pohovkou a TV se satelitním příjmem. Každá jednotka je klimatizovaná a je s vybavenou kuchyní s jídelním koutem a koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem. Všechny apartmány jsou vybaveny trezorem, některé mají balkon nebo terasu. Obchod s potravinami a bar jsou jen kousek pěšky. Autobusové nádraží je vzdáleno 1 km. Letiště Split se nachází 63 km od apartmánu.

Makarska
Kralja Petra Krešimira IV. 108, 21300 Makarska


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      6 7 3 2 7 1Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska