Apartment Ante Starcevica VI Croatia

Apartmán Ante Starcevica VI Chorvatsko se nachází v Makarské. Tato nemovitost je 400 metrů od čerpací stanice Makarské a 1,4 km od Makarské hlavního autobusového nádraží. Byt Vám bude k dispozici s TV a bezplatným Wi-Fi. Kuchyň je vybavena plynovým sporákem, myčkou a lednicí. V koupelně je vana. Pohled na moře si můžete vychutnat z apartmánu. Najdete zde klimatizaci a terasu. Pokud máte pocit, že chcete navštívit okolí, maják Sv. Petr je za 1,6 km a přístav Makarska 1,7 km. Letiště Split se nachází 80 km od domu. Obchody a restaurace se nacházejí do 20m.

Makarska
21300 Makarska


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      7 8 6 0 4 4Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska