Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Apartment Makarska Put Makra IV

Apartmán Makarska Put Makra IV se nachází ve městě Makarska. Tato nemovitost může ubytovat až čtyři osoby. Tato ubytování nabízí satelitní TV a bezplatné připojení na internet, obsahuje jednu ložnici s manželskou postelí. K dispozici je také rozkládací pohovka v obývacím pokoji. V koupelně je sprchový kout. K dispozici je plně vybavená kuchyň včetně lednice. Můžete si vychutnat výhled na moře z domova. Najdete zde terasu se ​​zahradním nábytkem. U ubytování je také bezplatné parkování. Pokud máte pocit, že chcete návštívit okolí, františkánský klášter a Makarska Riva promenáda jsou do 600 metrů. Obchody a restaurace se nachází do 400 m od domu. Nemovitost se nachází 1,2 km od pláže. Rekreační dům je 65 km od letiště ve Splitu.

Makarska
21300 Makarska


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      0 4 8 8 1 0Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska