Apartment Makarska Put Makra IV

Apartmán Makarska Put Makra IV se nachází ve městě Makarska. Tato nemovitost může ubytovat až čtyři osoby. Tato ubytování nabízí satelitní TV a bezplatné připojení na internet, obsahuje jednu ložnici s manželskou postelí. K dispozici je také rozkládací pohovka v obývacím pokoji. V koupelně je sprchový kout. K dispozici je plně vybavená kuchyň včetně lednice. Můžete si vychutnat výhled na moře z domova. Najdete zde terasu se ​​zahradním nábytkem. U ubytování je také bezplatné parkování. Pokud máte pocit, že chcete návštívit okolí, františkánský klášter a Makarska Riva promenáda jsou do 600 metrů. Obchody a restaurace se nachází do 400 m od domu. Nemovitost se nachází 1,2 km od pláže. Rekreační dům je 65 km od letiště ve Splitu.

Makarska
21300 Makarska


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      1 8 5 8 0 2Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Makarska mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Makarska ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Makarska nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Makarska. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Makarska v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Makarska